УПИС СТУДЕНАТА НА МАС СТУДИЈЕ

Објављено: 30.09.2021 07:33 Објавио: Јован Стевановић

Лице је остварило право на упис уколико се налази на ранг листи до броја који је конкурсом предвиђен за упис.

Кандидат се може уписати на студијски програм у статусу студента који се финансира из буџета Републике Србије (буџетски студент) уколико се налази на коначној ранг листи до броја одобреног за упис кандидата на терет буџета.

Кандидат се може уписати на студијски програм у статусу студента који се сам финансира (самофинансирајући студент) уколико се налази на коначној ранг листи до броја утврђеног за упис самофинансирајућих студената.

Кандидати који остварили право на упис, приликом уписа у прву годину мастер академских студија дужни су да поднeсу следећа документа:

1) диплому или уверење о дипломирању на основним студијама (оверена фотокопија);

2) додатак дипломи или уверење о положеним испитима на основним студијама (оверена фотокопија);

3) копију личне карте (у случају чиповане личне карте потребно је доставити очитану личну карту);

4) две фотографије формата 3.5 x 4.5 cm;

5) индекс и образац ШВ-20 добија се на Факултету приликом уписа;

6) доказ о уплати накнаде трошкова уписа у износу од 2.500,00 динара на жиро рачун Природно-математички факултет бр

840-1972666-03

7) доказ о уплати накнаде трошкова штампање пријава и записника у износу од 500,00 динара на жиро рачун Природно-математички факултет бр

840-1972666-03

8) након уписа и креирања студентског налога, студенти су у обавези да уплате 1/3 школaрине до 15.10.2021. год.