Саопштење поводом предавања по позиву

Објављено: 19.05.2022 12:43 Објавио: Јован Стевановић

На позив Природно-математичког факултета, дана 17.05.2022. године предавање под називом: "Климатске промене и природне непогоде, геодиверзитет Македоније и глацијација високих македонских планина" одржао је проф. др Ивица Милевски пред многобројним студентима и професорима. Актуелност теме, изванредна презентација и научна изврсност проф. Милевског пропраћена великим интересовањем, говори о изузетној стручној компетентности предавача са Института за Географију Природно-математичког факултета Универзитета "Св. Кирило и Методије" у Скопљу. Проф. Милевском уприличен је пригодан дочек уз пријатан разговор са руководством Универзитета и Природно-математичког факултета.